im. "Gazety Olsztyńskiej" w Dywitach

Wakacje

• za 4 miesiący, 11 dni, 19 godzin, 3 minut, 57 sekund

Archiwum

Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Dywitach zdobyła I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Olsztyńskiego i II miejsce w Mistrzostwach Rejonu I w Mini Piłce Siatkowej „4”.

Continue reading

Od dnia 10 lutego 2016 r. (środa) nastąpi zmiana w kursach autobusu szkolnego – ostatni kurs odbywać się będzie o godz 15:55.

Od dnia 1 marca 2016 r. nastąpią zmiany w rozkładzie jazdy autobusów MPK. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z informacją na stronie Gminy Dywity: TUTAJ

Odjazd

DĄBRÓWKA WIELKA 6:55
RÓŻNOWO OSIEDLE 7:00
RÓŻNOWO WIEŚ 7:10
DĄGI 7:30
KIEŹLINY 7:35

KIEŹLINY, DĄGI 12:50
RÓŻNOWO – DĄBRÓWKA – RÓŻNOWO OSIEDLE 13:40
DĄGI – DĄBRÓWKA – RÓŻNOWO – RÓŻNOWO OSIEDLE 15:55

rozkład zaktualizowany 10-02-2016

W związku ze zmianą planu lekcji w II semestrze, rodziców uczniów dojeżdżających na trasie:
DYWITY – KIEŹLINY, DYWITY – RÓŻNOWO, RÓŻNOWO OS.,
prosimy o jak najszybsze składanie wniosków o kartę ZKM.
Wnioski są dostępne w sekretariacie (8.30 – 15.30) do wniosku należy dołączyć 1 zdjęcie.

Szanowni Rodzice
Ferie to czas zwiększonej aktywności naszych dzieci, a w związku z tym odpowiedzialności nas dorosłych za ich bezpieczeństwo. Apeluję do Państwa, aby nie pozostawiać dzieci bez opieki, by czas im poświęcony uznali Państwo za najważniejszy w codziennym zabieganiu.

Dla uzyskania pewności, że dziecko podczas wyjazdów na różnego rodzaju formy wypoczynku będzie pod dobrą opieką, należy m.in.:

Continue reading

Dyrektor Zespołu Szkół w Dywitach informuje, że

zebranie z rodzicami podsumowujące pierwsze półrocze odbędzie się

21 stycznia 2016 r.

o godzinie 16:30 – wykład Pani Sylwii Czachorowskiej – dyrektora Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej w Olsztynie, nt. wpływu czytania książek na wszechstronny rozwój człowieka(stołówka szkolna); wykład został zaplanowany w związku z realizacją przez szkołą podstawową programu „Książka moich marzeń”

o godzinie 17:15 – zebrania w klasach (szkoła podstawowa i gimnazjum)

Dyrektor Zespołu Szkół w Dywitach
/-/ Ewa Romanowska